WYDARZENIA 

STUDIA FRYZJERSKIEGO ZUZANNSlaski Festiwal Fryzjerski w Katowicach - 19.11.2006

W dniu 19 listopada odbył się Śląski Festiwal Fryzjerski w Katowicach. Przedstawiamy fotograficzną relację z tych targów.

Zapraszamy na obszerną relację z targów

<więcej>


Jubileusz marki KADUS w Polsce - GALA KADUS w Warszawie 11.09.2006

W dniu 11 września 2006 w hotelu "Gromada" w Warszawie odbyła się uroczysta gala "Kadus Portret" podsumowująca 10-lecie obecności marki Kadus w Polsce. Na tak uroczystej gali ekipa Studia ZUZANN stawiła się w komplecie.

Zapraszamy na obszerną relację z tego szkolenia

<więcej>


Wystawa w MOKIS OLESNICA "FRYZJERZY DZIECIOM - Kwiecien 2006

Studio Fryzjerskie ZUZANN zorganizowało w Hali Widowiskowo-Kinowej wystawę pod tytułem " Fryzjerzy Dzieciom czyli przeżyjmy to jeszcze raz". Jest relacja fotograficzna z uczestnictwa salonu w dwóch edycjach Akcji  "Kadus - Gramy Razem z Orkiestrą"

Zapraszamy na obszerną relację z tej wystawy

<więcej>


Szkolenie marki KADUS z kolekcji "PORTRET" Wziachowo 01-02 kwietnia 2006

W dniach 01-02 kwietnia 2006 odbyło się w urokliwym Dworku Pod Herbem we Wziąchowie szkolenie z najnowszej kolekcji PORTRET zorganizowane przez markę KADUS. Na tym szkoleniu ekipa Studia Zuzann stawiła się w komplecie. Szkolenie było owocne, którego efekty będą mogli klienci zobaczyć na swoich głowach.

Zapraszamy na obszerną relację z tego szkolenia

<więcej>


Studio Fryzjerskie ZUZANN - Salonem Kadus Platinum

W styczniu 2006 Studio Fryzjerskie ZUZANN otrzymało od marki Kadus Certyfikat "Kadus Platinum"   , który jest ukoronowaniem 5-letniej współpracy. Certyfikat otrzymaliśmy za ekskluzywność, perfekcję i profesjonalizm. Studio Fryzjerskie Zuzann od piecu lat kroczy razem z marka Kadus w drodze do nowoczesnego, perfekcyjnego i ekskluzywnego fryzjerstwa.

<więcej>


NOWA KOLEKCJA FRYZUR "BLACK & WHITE"  w Studiu ZUZANN

Od stycznia 2006 w Studiu Fryzjerskim ZUZANN dostępna jest najnowsza kolekcja przygotowana przez stylistów Marki Kadus "Wybieram Blond" 

WYBIERAM BLOND - Fervidol Brilliant

WYBIERAM BLOND - Selecta Premium

<więcej>


FRYZJERZY DZIECIOM - KADUS GRAMY RAZEM Z ORKIESTRA 

ZEBRALIŚMY W SALONIE 

1011,29 zł

A w całej Polsce w ramach Akcji FRYZJERZY DZIECIOM: 101335zł

Widok przepięknego Tortu z logiem WOŚP

 

Zapraszamy na obszerną relację z tego wydarzenia

 

<więcej>


FRYZJERZY DZIECIOM - KADUS GRAMY RAZEM Z ORKIESTRA 

W DNIU FINAŁU IDŹ DO FRYZJERA !!!

W ten sposób też będziecie mogli wesprzeć Orkiestrę!!!

08 stycznia 2006 roku odbędzie się XIV Finał Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy, a jej tematem będzie:

ZBIÓRKA NA SPRZĘT RATUJĄCY ŻYCIE DZIECI POSZKODOWANYCH W WYPADKACH I NAUKĘ PIERWSZEJ POMOCY

W tym dniu Studio Fryzjerskie ZUZANN mieszczące się w Oleśnicy na ul. Matejki 24 wraz z fryzjerami w całej Polsce będzie brało udział w tej wielkiej Akcji.

Dołączyliśmy do Wielkiej Akcji, którą organizujemy wspólnie z marką Kadus: ”Kadus - Gramy razem z Orkiestrą! Razem, w tym samym czasie w ten sam sposób.

 

Fryzjerzy ze Studia ZUZANN Zapraszają Serdecznie

<więcej>


NOWE KOLEKCJE FRYZUR "BALANS" I STYL "VINTAGE" w Studiu ZUZANN

Od lipca2005 w Studiu Fryzjerskim ZUZANN dostępne są najnowsze kolekcje przygotowane przez stylistów Marki Kadus. A są nią:

NOWA KOLEKCJA KADUS - BALANS 2005

FASCYNUJĄCY VINTAGE - COLOR- STYLING


Studio ZUZANN na "JARMARKU OLESNICKIM" 17-19 czerwca 2005"

 

Z okazji 750-lecia miasta Oleśnica MOKIS i Urząd Miasta Oleśnica zorganizowali Jarmark Przedsiębiorczości na którym Studio ZUZANN wzięło czynny udział wystawiając swoje stoisko, które nosiło "STUDIO ZDROWEGO WŁOSA"

HASŁEM przewodnim Naszego Salonu podczas Jarmarku było:

„PRZYJDŹ NA BADANIE WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY

                       DOBIERZEMY KOSMETYK DLA CIEBIE”

 

Najważniejszym celem była promocja Studio Zdrowego Włosa jako Studia Fryzjerskiego nastawionego na pielęgnację włosów w pełnym tego znaczeniu. 

<więcej>


Uruchomienie "STUDIA ZDROWEGO WLOSA" w ZUZANN

Pielęgnacja to klucz do piękna

Salon Fryzjerski to wyjątkowe, magiczne miejsce, stworzone specjalnie dla piękna i zdrowia Twoich włosów. Twój fryzjer jest profesjonalistą, dzięki któremu wykreujesz swój własny niepowtarzalny styl. Zaufaj mu – jego talent sprawi, ze poczujesz się osoba wyjątkową. To nie przypadek, ze Twój fryzjer i miliony fryzjerów na całym świecie korzystają z ekskluzywnej technologii Kadus My Way. Zaawansowana i precyzyjna technologia daje możliwość kreacji bez ograniczeń.

W Studiu Fryzjerskim ZUZANN dbamy przede wszystkim o piękne i zdrowe włosy naszych Klientów.

STUDIO ZDROWEGO WŁOSA

To Nowe Oblicze Pielęgnacji w Studiu ZUZANN

 

<więcej>


NOWA LINIA PIELEGNACYJNA "IMUNAL"  DOSTEPNA W ZUZANN

Od maja w Studiu Fryzjerskim ZUZANN dostępna jest już najnowsza linia kosmetyków do pielęgnacji włosów marki Kadus o nazwie "Imunal Energy&Control" 

10 linii produktów daje Ci wyjątkową możliwość dobrania indywidualnej terapii i profilaktyki oraz rozwiązanie każdego problemu Naszego Klienta. 

A rezultat? Jedwabisty, sprężysty, błyszczący włos!

Dokładny opis produktów do pielęgnacji IMUNAL ENERGY&CONTROL 

Cennik produktów do pielęgnacji IMUNAL ENERGY&CONTROL

<więcej>


PISZA O STUDIU FRYZJERSKIM "ZUZANN"

Studio Fryzjerskie ZUZANN w dniu 9 stycznia 2005 brało udział w Akcji "Fryzjerzy Dzieciom - Kadus gramy razem z orkiestrą". 

Oto artykuły z ogólnopolskich pism fryzjerskich opisujących to wydarzenie w którym Studio ZUZANN brało udział:

Hair Club - Wiosna 2005 Świat Fryzjerstwa - 02/2005
Hair Trendy - 01/2005

<więcej>


9 Stycznia 2005 - Final Akcji "Fryzjerzy Dzieciom - Kadus Gramy Razem z Orkiestra"

W Akcji "Fryzjerzy Dzieciom- Kadus Gramy Razem z Orkiestrą " zebraliśmy wspólnie z salonami firmowymi Marki Kadus 144 077,30 zł !!!

Oto krótka relacja z Finału "Kadus Gramy Razem z Orkiestrą" jaki odbył się w Studiu Fryzjerskim ZUZANN.

Dzień ten przerósł Moje oczekiwania. Jeszcze się dobrze nie zorganizowaliśmy w Salonie, a już o 9.30 pojawiła się pierwsza klientka. Z krótką chwilę następna i tak już było do 16.45 kiedy ostatni klient zszedł z fotela.  

W sumie przez cały dzień skorzystało z usług fryzjerskich ok.25 osób. Bardzo dużo osób także wstępowało do naszego salonu po to, aby wrzucić coś do puszki. Natomiast hitem były balony, po które dzieci przychodziły grupami.

<więcej>


Studia ZUZANN gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Na początku Stycznia w Polsce odbywa się niezwykłe wydarzenie – jest nim Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Jest już tak od 13 lat, w tym dniu łączą się serca wszystkich Polaków mieszkających w Polsce i poza granicami w jednym celu, pomocy Dzieciom.

9 stycznia 2005 roku odbędzie się XIII Finał Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy, a jej tematem będzie: Nowoczesne Metody Diagnostyki i Leczenia w Neonatologii i Pediatrii

W tym dniu Studio Fryzjerskie ZUZANN mieszczące się w Oleśnicy na ul. Matejki 24 wraz z fryzjerami w całej Polsce będzie brało udział w tej wielkiej Akcji. Dołączyliśmy do Wielkiej Akcji, którą organizujemy wspólnie z marką Kadus: ”Kadus i Salony Firmowe – Gramy razem z Orkiestrą! Razem, w tym samym czasie w ten sam sposób.

<więcej>


DNI EUROPY w Oleśnicy

Pokaz Mody Ślubnej i Wieczorowej

W  dniu 19 września 2004 odbyła się Impreza podczas trwania Dni Europy w Oleśnicy. W Imprezie wzięły udział Firmy z branży fryzjerskiej (Studio Fryzjerskie ZUZANN), kosmetycznej (Studio Urody 9 ) i  również Salon Mody Ślubnej (Studio GRACJA Agnieszki Lipiec ) 

<więcej>


Pokaz Sukien Ślubnych DIANA   W  dniu 26 sierpnia 2004 odbyła się Impreza z okazji otwarcia Nowego PATIO w Hotelu Perła w Oleśnicy. W Imprezie wzięły udział Firmy z branży fryzjerskiej (Studio Fryzjerskie ZUZANN), kosmetycznej (Studio Urody 9 ), i  również Salon Mody Ślubnej (Studio DIANA Marii Junik ) 


GLOBE HAIR SALON to największa w Polsce fryzjerska impreza targowa, spektrum zaproszonych wystawców to bezpośrednio firmy z branży fryzjerskiej - kosmetyki, akcesoria, wyposażenie salonów, narzędzia, przedłużanie włosów oraz cała gama funkcjonujących razem usług i produktów - solaria, manicure, makijaż, kosmetyki upiększające, SPA itp.

<więcej>

<więcej>


Spotkanie z Modą I Urodą w Amfiteatrze Nad Stawami   W  dniu 06 czerwca 2004 odbyła się Impreza pod nazwą Spotkanie Z Modą I Urodą. W Imprezie wzięły udział Firmy z branży fryzjerskiej, kosmetycznej, fotograficznej, jak również salony mody ślubnej, wieczorowej i dziecięcej.


 Targi INTERCHARM  Ponad 6 000 profesjonalistów branży kosmetycznej z 35 krajów świata odwiedziło Pierwsze Międzynarodowe Targi Perfumerii i Kosmetyki InterCHARM Polska 2004. Trwająca trzy dni, największa w Polsce impreza branży kosmetycznej, zorganizowana została w ostatni weekend maja.
Na powierzchni prawie 10.000 metrów kwadratowych, w Warszawskim Centrum EXPO XXI

<więcej>

<więcej>


NOWA KOLORYZACJA FERVIDOL BRILLIANT 

Wprowadzenie nowej rewelacyjnej koloryzacji za pomocą produktu Fervidol Brilliant New 2004 w Studiu ZUZANN   W  kwietniu 2004 Studio Zuzann wprowadziło nową koncepcję koloryzacji włosów za pomocą Nowej Ulepszonej płukanki koloryzującej Fervidol Brilliant  2004. Płukanka Fervidol Brilliant 2004 otrzymała na Targach Look 2004 Złoty Medal za najlepszy produkt do koloryzacji.

 

<więcej>


Sesja Fotograficzna  w Studiu ZUZANN   W  marcu 2004 odbyła się Sesja Fryzur Ślubnych przygotowanych przez Studio ZUZANN( Anna Rusin-Hajduk i Izabelę Przeniosło i Sukien Ślubnych Salonu GRACJA Agnieszki Lipiec. Makijaże przygotował Gabinet Kosmetyczny URODA. Zdjęcia wykonał Grzegorz Żyła z Pracowni Fotograficznej


 Forum Fryzjerstwa i Kosmetyki  LOOK 2004 Tegoroczne Forum LOOK zgromadziło ponad 110 przedsiębiorstw z Polski, Włoch i Niemiec, chcących zaprezentować swoją ofertę zwiedzającym. Publiczność również nie zawiodła - znów padł rekord - ponad 8000 sprzedanych biletów. Pokazuje to, że wydarzenie to z roku na rok cieszy się większym powodzeniem. Pewne jest, że dzięki niezmiernie bogatemu programowi LOOK na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń fryzjersko - kosmetycznych.

<więcej>

<więcej>


Wprowadzenie nowych produktów w Studiu ZUZANN  W Lipcu i wrześniu 2004 Studio Zuzann wprowadziło w swoim Salonie nowe produkty marki Kadus: Do pielęgnacji włosów 

  • Odżywka wzmacniająca w sprayu STAY-In Care Spray

  • Balsam Na Końcówki Włosów DRY ENDS Balm


 Targi Polfryz 2003 i II Śląski Festiwal Fryzjerski  W dniach 18-19 października 2003 r.w poznańskiej Hali "Arena" (ul. Wyspiańskiego 33) miała miejsce XI edycja Międzynarodowego Festiwalu Mody Fryzjerskiej i Kosmetycznej. Jest to największa tego typu impreza w Polsce. Co roku odwiedza nas około siedmiu tysięcy zwiedzających. W tym roku swoje produkty i usługi zaprezentowało ponad pięćdziesiąt uznanych firm z kraju i zagranicy.

<więcej>

<więcej>


Wprowadzenie nowych odcieni kolorów   W czerwcu i październiku 2004 w Studiu Zuzann wprowadziło nowe odcienie kolorów farb Selecta Premium i płukanki balsamicznej Fervidol Brilliant


 Nowości Kadus- Nowe odcienie farb Selecta Premium W Lipcu 2003 marka Kadus wprowadziła na rynek polski  nowe odcienie  płukanki Fervidol Brilliant. Są to odcienie blondu: Texas Jasny Blond i  Colorado Blond

<więcej>

<więcej>


Studio ZUZANN - otrzymało od marki KADUS certyfikat KADUS Gold - W lipcu 2003 Studio Zuzann otrzymało od marki Kadus Certyfikat Kadus Gold. Salon od samego początku świadczy usługi na najwyższym poziomie, poszerza zakres swoich usług i kwalifikacje swoich fryzjerów. Spełniamy wszystkie wymogi z tym związane, dowodem czego jest certyfikat KADUS GOLD


 Nowości Kadus- Nowe odcienie farb Fervidol Brilliant W Lipcu 2003 marka Kadus wprowadziła na rynek polski  nowe odcienie  płukanki Fervidol Brilliant. Są to odcienie blondu: Texas Jasny Blond i  Colorado Blond

<więcej>

<więcej>


Szkolenie w Studiu ZUZANN   W  marcu 2003 w Studio Zuzann odbyło się szkolenie z najnowszej kolekcji Kadus o nazwie Destrukction 2003. Są to najnowsze techniki strzyżeń i koloryzacji na rok 2003.


Nowości Kadus- Nowe odcienie farb Selecta Premium  W marcu 2003 marka Kadus wprowadziła na rynek polski  nowe odcienie farb Selecta Premium i płukanki Fervidol Brilliant : Color de la vida : Red TANGO i Red SALSA

<więcej>

<więcej>


Wprowadzenie nowych odcieni kolorów   W  lutym 2003 Studio Zuzann wprowadziło nowe odcienie kolorów farb Selecta Premium i Fervidol Brilliant.


Forum Fryzjerstwa i Kosmetyki   LOOK 2003 Międzynarodowy Festiwal Mody Fryzjerskiej i Kosmetycznej który odbył się w dniach 5-6  kwietnia 2003 w Poznaniu. Forum pomyślane było jako spotkanie uczestników rynku w obrębie fryzjerstwa i kosmetyki

<więcej>

<więcej>


Nowa twarz w Studiu ZUZANN  W  listopadzie 2002 do  zespołu Studia Zuzann dołączyła nowa twarz. Jest nią Izabella Wolak fryzjerka damsko-męska.


Nowości Kadus- Nowe odcienie farb Selecta Premium W styczniu 2003 marka Kadus wprowadziła na rynek polski  nowe odcienie farb Selecta Premium i płukanki Fervidol Brilliant:: Ciamna Terakota i Perłowy Blond

<więcej>

<więcej>


Wprowadzenie nowych produktów do pielęgnacji i stylingu marki KADUS  W  grudniu 2002 Studio Zuzann wprowadziło w swoim salonie nowe produkty marki Kadus


Nowości Kadus- Nowa koncepcja trwałej I-MOTION  W listopadzie 2002 marka kadus wprowadziła na rynek polski  nową koncepcje trwałej 1-litrowej I-MOTION

<więcej>

<więcej>


Promocja w Studiu ZUZANN " JESIEŃ WE WŁOSACH" W  październiku 2002 Studio ZUZANN przygotowało dla swoich Klientów promocję "JESIEŃ WE WŁOSACH". każdy kto wykona usługę koloryzacji w salonie otrzyma jednorazowy rabat w wysokości 10% i możliwość wygrania cennej nagrody. 


Nowości Kadus- ABSOLUTNA NOWOŚĆ !!! Trwała do prostowania włosów  W październiku marka Kadus wprowadziła na rynek polski absolutną nowość trwałą do prostowania włosów STRATE IT

<więcej>

<więcej>


Rusza STRONA INTERNETOWA STUDIA ZUZANN W Październiku 2002 Studio ZUZANN ma zaszczyt zaprezentować swoją stronę internetową   www.zuzann.infocity.pl. Jest to strona na której można znaleźć oprócz informacji z życia Salonu dużo informacji z branży fryzjerskiej.                


Nowości Kadus- NOWE PRODUKTY do pielęgnacji IMUNAL i stylingu SLALOM W Październiku 2002 Firma Kadus wprowadziła na rynek polski nowe produkty do pielegnacji i stylingu

<więcej>

<więcej>


Konkurs "Kadus W Salonie"  został rozstrzygnięty W  dniu 19 sierpnia 2002 w siedzibie Kadus zostało przeprowadzone losowanie nagród w konkursie Kadus w Salonie. I tym razem szczęście uśmiechnęło się do Klientów z Studia Zuzann. 10 osób wylosowało nagrody. Rewelacja!!!  i  Gratulacje!!!!


Nowości Kadus- STRONA INTERNETOWA KADUS- W Czerwcu 2002 Firma Kadus zaprezentowała po raz pierwszy swoją stronę internetową  www.kadus.pl

<więcej>

<więcej>


Studio ZUZANN - otrzymało od marki KADUS certyfikat KADUS SILVER - W lipcu 2002 Studio Zuzann otrzymało od marki kadus Certyfikat Kadus Silver.Salon od samego początku świadczy usługi na najwyższym poziomie, poszerza zakres swoich usług i kwalifikacje swoich fryzjerów. Spełniamy wszystkie wymogi z tym związane, dowodem czego jest certyfikat KADUS SILVER


Nowości Kadus- IMUNAL SERIA LETNIA- W okresie letnich wakacyjnych dni bardzo dużo czasu spędzamy na słońcu. Nasza skóra i włosy zostają wtedy poddane bardzo intensywnej kąpieli słonecznej. Nasza skóra i włosy wymagają szczególnej troski. Dlatego firma KADUS stworzyła serię kosmetyków pielęgnacyjnych IMUNAL SUN.W skład tej serii wchodzą dwa kosmetyki:: Szampon IMUNAL SUN do włosów i ciała, Balsam IMUNAL SUN do pielęgnacji skóry po opalaniu  

<więcej>

<więcej>


Szkolenie w Studiu Kadus  "Świat Kolorów 2 - W kwietniu 2002 fryzjerzy ze Studia Fryzjerskiego ZUZANN : Anna Rusin-Hajduk i Anna Pończocha brały udział w szkoleniu fryzjerskim w Studiu Kadus w Bydgoszczy. 


Forum Fryzjerstwa i Kosmetyki   LOOK 2002 Międzynarodowy Festiwal Mody Fryzjerskiej i Kosmetycznej który odbył się w dniach 20-21  kwietnia 2002 w Poznaniu. Forum pomyślane było jako spotkanie uczestników rynku w obrębie fryzjerstwa i kosmetyki. W imprezie uczestniczyło blisko 130 wystawców i firm z Polski, a także przedstawiciele krajów  Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji , Wielkiej Brytanii i  Włoch. W wielkim, dwudniowym show fryzjerskim udział wzięły tak renomowane firmy, jak Kadus, Goldwell, Keune, Joico.

<więcej>

<więcej>


Konkurs "Kadus W Salonie" -  W  okresie od maja do sierpnia 2002 w Studiu Fryzjerskim Zuzann trwa konkurs  "Kadus w Salonie" Jest to konkurs zorganizowany przez firmę Kadus


Nowości Kadus- Selecta Micro Reds- Nowe odcienie czerwieni pojawiły się na rynku polskim podczas piątego już fryzjerskiego Show firmy Kadus. Czerwień. Najbardziej pożądana i najmodniejsza. Kolor, który przydaje tajemniczości, fascynuje, porusza....

<więcej>

<więcej>


Wiosna We Włosach Włosy są wrażliwe, podatne na stres. Nie lubią być zaniedbywane. Pozostawione samym sobie tracą równowagę - blakną, schną, wypadają. Wymagają mądrej  i ciągłej pielęgnacji. Zwłaszcza WIOSNĄ, gdy po mroźnej zimie zdejmujemy czapki. 


Kadus Cztery Osłony PięknaTo już piąty pokaz od czasu, gdy przed pięcioma laty niemiecka firma Kadus pojawiła się w Polsce. Organizowane przez grupę instruktorów marki Kadus można było oglądać w listopadzie na scenach teatralnych Częstochowy, Krakowa, Poznania, Warszawy, Gdyni i Bydgoszczy.      

<więcej>

<więcej>


Wózek Do Koloryzacji W Studiu ZUZANN W maju 2002 w Studiu Zuzann wyposażyło swój salon w bardzo atrakcyjną rzecz jaką jest Wózek do Koloryzacji. Dzięki niemu przygotowanie do koloryzacji  możemy wykonywać  bezpośrednio przy Kliencie. Pozwala to na ciągły kontakt z Klientem.  


Nowości Kadus- New Slalom- Całkowicie nowa linia do  stylizacji fryzury Slalom Design wprowadza nas w nowy wymiar stylizacji  fryzury. Stylizacja, wykończenie i pielęgnacja zostały zdefiniowane w zupełnie nowy sposób. Slalom to szereg produktów o różnym stopniu stylizacji i utrwalania fryzury... 

<więcej>

<więcej>


W Studiu ZUZANN  została wydana PIERWSZA KARTA STAŁEGO KLIENTA W dniu  26 października 2001 Studio ZUZANN wydało pierwszą KARTĘ STAŁEGO KLIENTA. Posiadacz tej Karty, podczas kolejnych wizyt w salonie powinien dać ją do podstemplowania. Po kolejnych sześciu wizytach w Salonie  otrzyma siódmą wizytę GRATIS!!! na strzyżenie  i modelowanie.                


Kadus - Kanary 2001- KONFERENCJA KADUS - GRAND CANARIA 2001. Tym razem Kadus zaprosił fryzjerów i menadżerów salonów na wyjazdową konferencję na Wyspy Kanaryjskie. Każdego roku KADUS organizuje dla swoich Klientów coś specjalnego. Był wspólny wyjazd na OCTOBERFEST, czyli święto Piwa w Monachium, i na fryzjerskie Mistrzostwa Świata do Berlina, były szkolenia na Słowacji i Węgrzech... Tym razem Kadus zaprosił fryzjerów i menadżerów salonów na wyjazdową konferencję na Wyspach Kanaryjskich.

<więcej>

<więcej>


Absolutna Nowość!!! System do Analizy włosów już w Oleśnicy  - W listopadzie 2001 Studio Zuzann przedstawia absolutną nowość na rynku fryzjerskim Mikrokamerę do analizy włosów i stanu skóry głowy.  Za pomocą mikrokamery  możemy dokonać analizy stanu włosów i skóry głowy. Badanie odbywa się za pomocą aparatu do diagnozowania włosów. Umożliwia obserwację włosów i skóry głowy w 300-krotnym powiększeniu.


Kadus Dzieciom - Jest to akcja zorganizowana przez firmę Kadus. Skrzydełka od każdego opakowania farby do włosów firmy Kadus  przesyłane przez fryzjerów z całej Polski zapełniają przeznaczone na nie pojemniki.

<więcej>

<więcej>


Wprowadzenie nowej usługi koloryzacji Fervidol Colour&Care W listopadzie 2001 Studio ZUZANN wprowadziło w swoim salonie nową usługę w dziedzinie koloryzacji płukankę koloryzującą Ferbidol Color&Care. 


Konkurs Kanary 2001 rozstrzygnięty   -  We wrześniu w siedzibie Kadus Polska w Bydgoszczy. zostało przeprowadzone losowanie nagród w konkursie Kanary 2001.

<więcej>

<więcej>


Wprowadzenie nowego stylingu SLALOM   i Amulett W listopadzie 2001 Studio ZUZANN wprowadziło w swoim salonie nowe produkty do stylingu i pielęgnacji włosów Slalom i do wykończenia fryzury Amulett


Targi Polfryz 2001  IX Międzynarodowy Festiwal Mody Fryzjerskiej i Kosmetycznej który odbył się w dniach 21-22  października 2001 w Poznaniu w Hali  Arena. Na IX Międzynarodowych Targach Artykułów Fryzjerskich i kosmetycznych ponad 50 wystawców prezentowało sprzęt niezbędny w każdym salonie fryzjersko-kosmetycznym. 

<więcej>

<więcej>


Szkolenie w  Studiu Kadus w Bydgoszczy- W październiku 2001 fryzjerzy ze Studia Fryzjerskiego ZUZANN : Anna Rusin-Hajduk i Anna Pończocha brały udział w szkoleniu fryzjerskim w Studiu Kadus w Bydgoszczy.


Nowości Kadus - Kadaperm Aloes Nowy o ulepszonej  recepturze płyn do trwałej ondulacji Kadaperm Aloes w zestawach.  Gotowy, łatwy do aplikowania zestaw do trwałej ondulacji. Nowy, udoskonalony zestaw płynów wraz z utrwalaczem do trwałej ondulacji. Składa się z trzech, dostosowanych do różnych rodzajów włosów, wersji: 

<więcej> 

<więcej>


Konkurs w Studiu Zuzann Kanary 2001-W  okresie od czerwca do sierpnia 2001 w Studiu Fryzjerskim Zuzann trwa konkurs  Kanary 2001. 


Nowości Kadus- Amulett Dimensions Nowa o ulepszonej  recepturze Linia Kosmetyków do wykończenia fryzury Amulett Dimensions. W swojej ofercie proponuje Lotony do układania włosów i lakiery do ostatecznego wykończenia fryzury

<więcej>

<więcej>


Studio ZUZANN salonem autoryzowanym marki Kadus- w październiku 2001 zostaliśmy autoryzowanym studiem fryzjerskim Kadus. Jest to dowód, że usługi jakie są świadczone w Studiu ZUZANN są  na najwyższym poziomie  


Kadus Nie z Tej Ziemi  Oryginalny Show fryzjerski przygotowany specjalnie na Forum Fryzjerstwa i Kosmetyki  LOOK 20001. "KADUS 2001" , tak nazywał się zapierający dech w piersiach, pełen barw i ekspresji spektakl - finał na miarę całej poznańskiej imprezy

<więcej>

<więcej>


Wprowadzenie nowej płukanki balsamicznej  Fervidol Brilliant - W lipcu 2001 Studio ZUZANN wprowadziło w swoim salonie nową ulepszoną płukankę balsamiczną firmy Kadus Fervidol Brilliant. Jest to nowa ulepszona formuła z nastawieniem na pielęgnację włosów.


Nowości Kadus - Nowy Fervidol Brilliant Nowa o ulepszonej  recepturze płukanka balsamiczna Fervidol Brilliant miała swoją premierę na  Forum Fryzjerstwa i Kosmetyki LOOK 2001. Jest to klasyczna płukanka koloryzująca, perfekcyjna dla wszelkich technik tonowania.  

<więcej>

<więcej>


Uroczyste otwarcie- dnia 19 maja odbyło się uroczyste otwarcie Studia Fryzjerskiego  ZUZANN. Na otwarcie zostali zaproszeni wszyscy nasi przyjaciele i rodzina. Miał to być dzień  spotkania z przyjaciółmi, a był to dzień ciężkiej pracy.                                  


Forum Fryzjerstwa i Kosmetyki  LOOK 2001 Międzynarodowy Festiwal Mody Fryzjerskiej i Kosmetycznej który odbył się w dniach 21-22 marca w Poznaniu. Forum pomyślane było jako spotkanie uczestników rynku w obrębie fryzjerstwa i kosmetyki.

<więcej>

<więcej>WYDARZENIA POWRÓT